Regulamin

Przed złożeniem zamówienia Klient zobowiązany jest zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu i Informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

 1. Niniejszy regulamin skierowany jest do konsumenta i zawiera warunki korzystania ze Sklepu Internetowego dostępnego pod adresem https://dekoracjenakazdaokazje.pl
 2. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym https://dekoracjenakazdaokazje.pl prowadzony jest przez Małgorzatę Trepiak prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Dekoracje na każdą okazję Małgorzata Trepiak wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń:

Dekoracje na każdą okazję Małgorzata Trepiak

Obroki 77a 23-212 Wilkołaz

NIP: 7151736990

REGON: 381617120

Numer telefonu: 667104297 / 504542751

Adres poczty elektronicznej: biuro@dekoracjenakazdaokazje.pl

Numer konta bankowego mBank: 83114020040000370278204808

3. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją zamówień, (w tym wystawienia rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej, wysyłka kurierska) w sklepie internetowym jest firma Dekoracje na każdą okazję Małgorzata Trepiak. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji, poprawienia oraz całkowitego usunięcia w dowolnym momencie.

4. Oferowane przedmioty są wytwarzane przez firmę Dekoracje na każdą okazję Małgorzata Trepiak, są wolne od wad fizycznych i prawnych.

5. Zdjęcia oferowanych produktów odzwierciedlają stan rzeczywisty i kolor oferowanych przedmiotów, ponieważ są ręcznie robione mogą się nieznacznie różnić.

6. Oferowane produkty wykonywane są własnoręcznie z naturalnych surowców w związku z tym każdy produkt może się delikatnie od siebie różnić.

7. Ceny zawarte przy każdym produkcie są cenami brutto w polskich złotych i nie zawierają kosztów wysyłki.

8. Zasady korzystania ze sklepu internetowego dekoracjenakazdaokazje.pl:

 • Do korzystania ze sklepu internetowego nie jest wymagana rejestracja konta użytkownika.
 • Podstawowym warunkiem zawarcia Umowy sprzedaży za pośrednictwem sklepu jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie sklepu:

-wybór produktu z oferty Sklepu,

-wybór formy płatności, na płatność z formą wysyłki z przedpłatą na konto czekamy 7dni, za pobraniem – płatność przy odbiorze,

-wybór sposobu przesłania zamówienia, odbiór osobisty możliwy po kontakcie telefonicznym,

-podanie dokładnych danych niezbędnych do wysyłki.

 • Zamówienia można składać całą dobę przez cały rok.
 • Realizacja zamówienia może potrwać 1-4 dni robocze.
 • Na życzenie klienta wystawiamy fakturę bez VAT, informację o fakturze wraz z dokładnymi danymi należy podać w uwagach do zamówienia.

9. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu na swój koszt, zakupionego towaru w ciągu 14 dni roboczych od dnia jego otrzymania bez podania przyczyny. Warunkiem akceptacji zwrotu jest przesłanie nienaruszonego produktu, na podany powyżej adres. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 7 dni roboczych po odebraniu przesyłki przez sprzedającego, przelewem bankowym na wskazane przez kupującego konto lub przekazem pocztowym na wskazany adres w zamówieniu. Koszty przesyłki za przedmiot nie podlegają zwrotowi.

10. Reklamacje:

 • W przypadku niezgodności otrzymanego przedmiotu z zamówieniem, należy zgłosić reklamację drogą elektroniczną na adres biuro@dekoracjenakazdaokazje.pl. Reklamacja powinna zawierać zdjęcia pokazujące wadę zamówionego produktu, imię i nazwisko zamawiającego oraz dokładny opis wady.
 • Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od daty złożenia reklamacji.
 • Gdy reklamacja zostanie uwzględniona przedmiot uszkodzony zostanie wymieniony na nowy lub naprawiony. Zwrot następuje na koszt sprzedającego.
 • Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki spowodowane niewłaściwym transportowaniem będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki – kuriera. Podczas odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący powinien zgłosić ten fakt dostawcy, nie przyjmując jednocześnie przesyłki, a także niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

11. Wysyłka:

 • Wysyłka realizowana jest 1-4 dni po złożeniu zamówienia. Jeżeli Państwu bardzo zależy na szybkiej wysyłce, proszę o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia. Paczki wysyłane są firmą kurierską i zazwyczaj docierają do Klienta na drugi dzień od nadania.
 • Koszt wysyłki paczki do 31 kg:

– kurier DPD przedpłata 21,50 zł

– kurier DPD pobranie 25,50 zł

– kurier DHL przedpłata 21,50zł

– kurier DHL pobranie 25,50zł

– kurier Pocztex 48 przedpłata 14,00 zł

– kurier Pocztex 48 pobranie 17,50 zł

– paczkomat InPost przedpłata 17,00 zł (w uwagach do zamówienia proszę podać adres paczkomatu)

– paczkomat inPost pobranie 19,50 zł (w uwagach do zamówienia proszę podać adres paczkomatu)